Białe

Zajmij się tym co kochasz najbardziej a my zajmiemy się twoim ogrodem

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu firma Wateko jest najlepszym wyborem wśród wszystkich firm zajmujących się instalacją automatycznych systemów nawadniania. W zakesie naszych usług są zarówno skromne domowe systemy jak i duże komercyjne.

Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy tylko najlepsze, trwałe i najbardziej niezawodne marki systemów nawadniających na rynku, takie jak; Hunter, Rainbird i Irritol.

To, czy twój ogród jest nowy, czy też wymagający odświeżenia; zapewniamy wysoką jakość pracy we wszystkich instalacjach systemu nawadniania, w konkurencyjnej cenie.

Po co instalować system nawadniający?
Oszczędza wodę i czas / pracę fizyczną.
Ustaw i zapomnij (automatyczne podlewanie)
Oszczędza pieniądze (redukuje 50% zużycia ręcznego nawadniania)
Zapobiega chorobom i chwastom
Poprawia wzrost roślin, upraw, trawników i kwiatów
Chroni glebę i składniki odżywcze dla zdrowego ogrodu 

Nie ma dla nas projektu zbyt dużego lub za małego, możemy znaleźć rozwiązanie oparte na specyficznych wymaganiach, aby uzyskać pożądane wyniki. Od utrzymania zdrowego przydomowego ogrodu po ograniczenie pracy fizycznej w komercyjnym parku biznesowym – możemy uzyskać to, czego potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami już dziś a dostosujemy się do twojego budżetu i przedstawimy kilka opcji.

Automatyczny system zraszania, linie kroplujące i instalacje natryskowe.
W Wateko stosujemy najnowsze technologie nawadniania. Nasze systemy nawadniające można podłączyć do studni głębinowej, zbiornika zasilającego lub do sieci wodnej. Oferujemy bezpłatne porady, aby upewnić się, że twój system automatycznego nawadniania jest zainstalowany w odpowiedni sposób. System nawadniający nie jest tak prosty, jak się wydaje. Rzeczywiście, wcześniejsze obliczenia są wymagane, aby dostarczyć odpowiednią ilość wody do każdego układu. Wydajny i niezawodny to taki uwzględniając potrzeby roślin, obszar i okres roku.

Automatyczne lub ręczne?
Zawsze zalecamy wybór automatycznego systemu, aby uniknąć kłopotów z ręcznym nawadnianiem. Jednak należy liczyć się z tym że automatyczne systemy są bardziej kosztowne.

Drip, Spray lub Popups?
Systemy ociekowe są zdecydowanie najbezpieczniejszą opcją do efektywnego nawadniania w ogrodach mieszkalnych i małych ogrodach komercyjnych. dostarcza odpowiednią ilość wody bez marnowania dużych ilości. Niesamowicie wydajne linie kroplujące są uznawane przez profesjonalistów za najlepsze systemy nawadniające dostępne w Polsce. Ponieważ jest drobiazgowo umieszczany, aby zapewnić równomierne rozpylenie korzeni roślin, jest również bardzo łatwy w instalacji, a jednocześnie bardzo skuteczny.

Spraye są najbardziej powszechnymi systemami w ogrodach Melbourne, zwłaszcza na wybrzeżu Bayside. Posiadając możliwość ustawienia na różnych wzorach lub promieniach, idealnie nadaje się do pokrycia gruntu i dużych łóżek ogrodowych. Wymaga to jednak większego przygotowania gruntu i w większości przypadków wymaga kopania rowów.

Popupy najlepiej nadają się do nawadniania trawników. Szeroka gama rozmiarów i wysokości może być ustawiona tak, aby pokryć każdy mały lub duży obszar. Są spójne, trwałe i niezawodne i będą działać przez cały rok!