Wybierz grupę usług

Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji profesjonalnych systemów nawadniających oraz systemów wykorzystania wody deszczowej. Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości produktów zarówno w sklepie stacjonarnym jak i sklepie online.
PRODUKTY

PRODUKTY

Oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty najlepszej jakości na które udzielamy gwarancji. W naszym sklepie online można znaleźć dokładny opis oraz specyfikacje produktów.

PROJEKTOWANIE

PROJEKTOWANIE

Tworzymy projekty systemów nawodnień dla ogrodów przy domach rodzinnych, klubach sportowych, dla parków publicznych, plantacji, działek warzywnych i wiele więcej.

WYKONASTWO

WYKONASTWO

Dbamy o wszystkie aspekty powstawania systemu nawadniającego począwszy od konsultacji, poprzez tworzenie profesjonalnego projektu  i realizacje go aż do osiągnięcia zamierzonego efektu

SERWIS

SERWIS

Jeżeli potrzebujesz naprawy bądź poszerzenia aktualnego systemu nawadniającego w twoim ogrodzie, nasi eksperci służą by przywrócić go do właściwego stanu funkcjonowania. 

projektowanie

Tworzymy projekty systemów nawodnień dla ogrodów przy domach rodzinnych, klubach sportowych, dla parków publicznych, plantacji, działek warzywnych i wiele więcej. 

Plan działki i projekt

Każdy projekt zaczynamy od zwymiarowania obszaru na którym ma znajdować się automatyczny system nawadniania. Jeżeli na obszarze znajduje się nieruchomość uwzględniamy ją w projekcie i nanosimy pomiary na szkic

Określanie wydajności projektowej systemu

Planując wydajny system automatycznego nawadniania należy najpierw określić poprawną zakładaną wydajność systemu: jaka ilość wody jest dostępna.
W przypadku gdy instalowany system będzie korzystał z komunalnej sieci wodociągowej, musimy określić ciśnienie, objętość wody oraz wydajność projektową systemu. Pomiaru ciśnienia dokonujemy za pomocą manometra oraz na podstawie informacji dostarczonej przez klienta gdyż ciśnienie w sieci może się różnić w zależności od sezonu. Objętość wody dostępnej dla systemu określamy na podstawie dwóch informacji: rozmiaru wodomierza lub instalacji wodnej oraz rozmiaru przyłącza instalacji wodnej. Jeżeli woda będzie pobierana z zbiornika lub studni pomożemy dobrać pompę o odpowiedniej specyfikacji. Na podstawie powyższych informacji i odczytów określamy wydajność projektową systemu w taki sposób aby podlewanie było najbardziej efektywne.

Projekt

Z wykorzystaniem pozyskanych informacji i za pomocą odpowiedniego programu komputerowego tworzymy projekt systemu nawadniającego w którym dzielimy obszar na strefy oraz wyznaczamy lokalizację zraszaczy i innych elementów systemu. Dobieramy odpowiednie zraszacze/rury/złączki, ustalamy pozycję zaworów i punkty podłączenia

Darmowa wycena i projekt

Darmowa wycena i projekt

Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny. Stworzymy projekt systemu nawodnienia idealnie dopasowanego do twoich potrzeb i budżetu. 

SERWIS I POSZERZANIE ISTNIEJĄCYCH SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH

Szybka, profesjonalna obsługa i naprawa

Potrzebujesz naprawy?

Zajmiemy się twoim systemem nawadniania i w krótkim czasie przywrócimy go do pełnej funkcjonalności. Jesteśmy w stanie naprawnić, czy też usprawnić każdy istniejący już system automatycznego nawadniania.

Twój system jest wadliwy?

Systemy automatycznego nawadniania ogrodu instalowane samodzielnie bądź przez niedoświadczonych monterów często wymagają poprawy. Jeżeli decydujesz się na samodzielną instalację skontaktuj się z nami. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Pomożemy w planowaniu oraz doradzimy jakich produktów użyć. Jeżeli natomiast chcesz by ktoś zrobił to za ciebie, zaufaj ekspertom w tej dziedzinie i postaw na ludzi doświadczonych. Mało doświadczeni monterzy często kuszą niższymi cenami, jednakże jakość usług i użytego sprzętu odbiega od standardów. Na nasze projekty dajemy gwarancję oraz zapewniamy dwuletnią opiekę nad systemem. Używamy wyłącznie sprawdzonych przez nas produktów.

Zamów naprawę

Zamów naprawę

Skontaktuj się z nami by zamówić naprawę istniejącego systemu automatycznego nawadniania ogrodu.

wykonastwo

Dbamy o wszystkie aspekty powstawania systemu nawadniającego począwszy od konsultacji, poprzez tworzenie profesjonalnego projektu  i realizacje go aż do osiągnięcia zamierzonego efektu

szeroki zakres usług

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Wśród konkurencji wyróżnia nas doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta, zakres usług oraz obsługa po-sprzedażowa.
Doświadczenie które nabyliśmy przez te wszystkie lata działalności z pewnością przyczyni się do powstania rozwiązań które w pełni uszczęśliwią Państwa klientów.

AUTOMATYCZNE NAWODNIENIE OGRODU

Dbamy o wszystkie aspekty powstawania systemu nawadniającego począwszy od konsultacji, poprzez tworzenie profesjonalnego projektu po realizacje go aż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Nasze systemy nawodnień objęte są dwuletnią gwarancją oraz dwuletnim okresem obsługi systemu tzn otwieramy ogród na początku sezonu i zamykamy pod koniec jednocześnie instruując klienta jak to robić samodzielnie.

GROMADZENIE i WYKORZYSTANIE WODY DESZCZOWEJ

W zakresie naszych usług znajduje się instalacja zarówno ogrodowych, domowych jak i domowo-ogrodowych systemów gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszystkie, rygorystyczne normy dotyczące wymaganych efektów ekologicznych, sprawności oczyszczania i stężeń zanieczyszczeń w odpływie. Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie idealne dla inwestorów borykających się z brakiem możliwości podłączenia do kanalizacji sanitarnej.

STUDNIE GŁĘBINOWE

Nawet nieduże gospodarstwa domowe wydają kilka tysięcy złotych rocznie na rachunki za ciepłą i zimną wodę. Rachunek tym bardziej zwiększa się gdy woda do nawadniania ogrodu jest pozyskiwana z sieci wodociągowej. Studnia głębinowa jest najprostszym rozwiązaniem pozyskania wody. Wiercenie studni oraz zakup pompy jest inwestycją która zwraca się już po paru latach. Studnia głębinowa może być eksploatowana nawet przez kilkadziesiąt lat bez konieczności wiercenia głębiej lub wymieniania rur i pompy. Dodatkowo pozyskiwana woda jest czysta i miększa niż woda wodociągowa.

Sprawdź ceny naszych usług

Sprawdź ceny naszych usług

Sprawdź zakres cen naszych usług oraz skontaktuj się z nami by zamówić bezpłatną wycenę